با ثبت نام در سایت 100% بونوس و شارژ هدیهدریافت کنید

آموزش بازی انفجار

اموزش بازی انفجار

اگر شما هم از جمله علاقمندان به بازی های شرطی هستید، حتماً تا کنون نام بازی انفجار را شنیده اید. ما در این جا با ساده ترین و راحت ترین آموزش بازی انفجار کنارتان هستیم تا به زبان ساده شما را با آنچه در این بازی اتفاق می افتد آشنا کنیم. بازی انفجار از آن دسته بازی هایی است که از همان ابتدای ورود خود طرفداران بسیاری را پیدا کرد، این موضوع را بیشتر مدیون سود های کلان خود در کمترین زمان ممکن بود. درست است که این بازی خیلی دیرتر از سایر بازی های اینچنینی معرفی شد، اما این موضوع بهیچ وجه نمی تواند اهمیت و طرفداران این بازی در میان بازی های مختلف شرطی را کاهش دهد. در حالت کلی یادگیری این بازی هم بسیار ساده می باشد، شرح کلی بازی بر پایه یک نمودار و عددی متغییر توصیف می شود. شما برای ورود به بازی نیاز به پرداخت مبلغ اولیه دلخواه خواهید داشت. پس از پرداخت این مبلغ، شما می توانید وارد بازی شده و نموداری روبروی شما نشان داده می شود. معمولاً این نمودار در سمت چپ صفحه و گزینه ای تحت عنوان ثبت شرط در سمت راست نشان داده می شود که البته بسته به وبسایت مورد نظر شما می تواند تفاوت هایی نیز داشته باشد. ضریب نشان داده شده در صفحه، کلید سودآوری کلان برای شما است. هر چه بتوانید در رقم های بالاتر بر روی دکمه کلیک کرده و بازی را به اتمام برسانید سود بیشتر هم کرده اید. اما توجه داشته باشید که ضریب نشان داده شده در جایگاهی می ایستد و این جایگاه به صورت کاملاً تصادفی توسط بازی ایجاد خواهد شد.

ترفند بازی انفجار

بازی انفجار از جمله بازی هایی است که نیاز به دقت و مهارت کافی و در عین حال آشنایی با ترفند بازی انفجار خواهد داشت. البته همانطور که می دانید حتی با وجود آشنایی با ترفند های مختلف این بازی، باز هم امکان از دست رفتن سرمایه شما وجود خواهد داشت و حتماً باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید. توصیه ما به شما این است که در صورت انجام بازی ابتدا از مبالغ بسیار کمتر استفاده کرده و تنها روند بازی را زیر نظر داشته باشید. در این مراحل شما می توانید با نحوه تغییر ضریب بازی، نحوه کارکرد بازی و الگوریتم های آن تا حدود زیادی آشنا شوید. همچنین برخی از وبسایت های ارائه دهنده این بازی امکان چت با سایر کاربران و استفاده از تجربیات آن ها در زمینه انواع ترفند بازی انفجار را فراهم نموده اند. با توجه به این موارد می توان در این بازی به تجربه بالایی دست یافت، اما توصیه ما این است که از شرکت هایی که به شما هک بازی انفجار و یا ترفند های به ظاهر دارای امکان هک بازی هستند استفاده نکنید. چرا که الگوریتم این بازی بسیار پیچیده بوده و اغلب این شرکت ها به دنبال کسب سود هستند. البته ممکن است ربات هایی وجود داشته باشند که بوسیله آن ها بتوان به صورت کم ریسک تر ولی در مبالغ سود بسیار کمتر اقدام به برداشت پول نمود، اما با توجه به متغییر بودن ضریب در هر بازی می توان گفت بهتر است خودتان با استفاده از بررسی روند کلی بازی به یادگیری ترفند بازی انفجار بپردازید. البته وبسایت هایی هم هستند که می توانند اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما ارائه دهند، اما همواره از معتبر بودن اطلاعات آن ها اطمینان یافته و سپس اقدام به یادگیری ترفند های آموزش داده شده هر یک نمایید.

ترفند بازی انفجار

بازی انفجار چیست

ممکن است برای شما هم این پرسش بوجود آمده باشد که بازی انفجار چیست و یا چگونه می توان به این بازی پرداخت. می توان بطور ساده اینگونه بیان کرد که بازی انفجار یک بازی تازه واردتر در دنیای بازی های شرطی می باشد که بدلیل امکان یادگیری سریع و داشتن الگوریتم قدرتمند که امکان هک بازی را بسیار کاهش می دهد، به یکی از بهترین بازی های اینچنین برای افراد مختلف تبدیل شده است. در این بازی شما می توانید با هر میزان سرمایه وارد بازی شده و در ادامه با ثبت شرط در زمان مناسب مبلغ مورد نظرتان را چند برابر کنید. در مقابل شما یک نمودار به همراه ضریب نمایش داده خواهد شد که این ضریب همواره رو به افزایش بوده و در یک لحظه متوقف خواهد شد. در صورتی که شما بتوانید پیش از اتمام و متوقف شدن این ضریب اقدام به کلیک کردن بر روی گزینه مورد نظر نمایید، مبلغ شما در عدد نشان داده شده ضرب شده و به همان میزان سود خواهید کرد. درست است که با مبالغ بالاتر شما به سودآوری بیشتری دست می یابید، اما با توجه به ریسک بازی و امکان توقف ضریب بر روی هر عددی، بهتر است ابتدا با شرایط کلی بازی و روند های آن آشنا شده و سپس با استفاده از سود های بدست آمده به بازی بپردازید. با این کار می توانید حداقل سرمایه اولیه خود را حفظ نموده و در عین حال به سود های بالاتر بیندیشید. حال که متوجه شدید بازی انفجار چیست، بهتر است با استفاده از منابع مختلف به دانش خود در این زمینه بیفزایید تا بتوان با دید گسترده تری اقدام به تصمیم گیری نمود.

بازی انفجار چیست

دکمه بازگشت به بالا